2022’de 30 Yaşına Girecek Ünlüler / Bölüm 1

2021’in sonunu yaklaşmış bulunmaktayız. Bir yılı daha geride bıraktığımıza üzülsekte yeni yıl için de oldukça heyecanlıyız! Biz K-Pop severler için, yeni bir yıl yeni müzik videoları ve yeni eğlenceler demek. 2022 yılı ile birlikte tanıdığımız birçok isim 30 yaşına girmiş olacak. Ve az sonra gördüğünüz isimlerin 30 yaşında olabileceğine asla inanamayacaksınız… Korelilerin eşsiz geni bizi yine hayrete düşürmeyi başardı. Gelin hep beraber 2022 yılı ile beraber 30 yaşına basacak ünlüler kimmiş bir bakalım!

IU 

IU, 2022 yılında şarkıcılıkta 14. yılına girerken, kendisi de 30 yaşına basmış olacak. Güzel idolümüz, son albümünü 20li yaşlarının son zamanları için yapmıştı. Küçük kız kardeşimizin 30 yaşına basacağına hala inanamıyorum…

Park Bogum

Birçoğumuzun favori oppası Park Bogum’da önümüzdeki yıl 30 yaşına giriyor! Her ne kadar inanılmaz genç görünse de, o da 30 yaşına girmek üzere olan ünlüler arasında.

Seo Kang Joon

Bir diğer favori aktörümüz Seo Kang Joon’da önümüzdeki yıl 30 yaşına girecek. Hala 20lerinde görünen yakışıklı aktör, 30’una merdiven dayadı.

BeWHY

Rapçi BeWHY’de 2022’de 30 yaşına girecek ünlülerden birisi! Şu anda askerde fakat yakın zamanda terhis olup güzel bir comeback ile aramıza dönmesini bekliyoruz. 

Mino (Winner)

Karizmatik rapçimiz Mino’da çok yakın bir zamanda 30’a girecek. Şovmen olarakta iyi işler çıkaran Mino’nun hem kariyer hem yaş merdivenini tırmanışını izlemek oldukça heyecan verici. 

Taemin (SHINee)

SHINee’nin makneasi Taemin’de 30 yaşına girecek. Evet, 30 yaşında olabilir ama o hala bizim biricik makneamiz. (Maknae ne demek bilmiyorsanız buradan okuyabilirsiniz!)

Jung Eunji (A PINK)

A PINK’in güçlü vokalisti Jung Eunji’de yeni yılda 30. yaşını kutlayacak ünlülerden biri. İkinci nesil gruplarının genç kızlarının 30 yaşına bastığını görmek gerçekten çok heyecan verici. 

Jiyeon (T-ara)

T-ara’nın sevilen üyesi Jiyeon’da 30 yaşına girecek ünlüler arasında. 30 yaşında olduğuna bakmayın, Jiyeon T-ara’nın maknaesiydi… 

D.O (EXO)

EXO ünlüler

EXO’nun karizmatik çocuğu D.O, yeni yılda 30 yaşına girecek bir başka ünlümüz…

 

Liste burada bitmiyor.  2. bölümümüz çok yakında gelecek… Listede en çok hangi ünlünün 30 yaşına gireceğine şaşırdınız? Yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın!

 

kaynak: allkpop

ETİKETLER :

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir